Wieruszów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
300 000 PLN
Cena za m2
124,64 PLN
Powierzchnia działki
2 407 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
58/7485/OGS

Opis nieruchomości

Prezentowana działka ma 2407 m2 i przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną. Ma bardzo atrakcyjny kształt-prostokąt. Nieruchomość od zachodu graniczy z niezabudowaną działką oraz od wschodu z budynkiem mieszkalny, a od północy znajduje się publiczna droga dojazdowa. Działka ma płaskie ukształtowanie.
Lokalizacja:
Działka leży w miejscowości Wieruszów w gminie Świdnica. Jest oddalona od drogi głównej, co zapewni nowemu właścicielowi ciszę i spokój. Dookoła znajdują się domki jednorodzinne oraz pola uprawne.
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.
Zapraszam na prezentację.
Sulikowska Paula
Tel. 531 818 600

Kontakt

Paula Sulikowska

Paula Sulikowska

Telefon:
531818600
E-mail:
centro.nieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CENTRO Agnieszka Rodak dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest CENTRO Agnieszka Rodak z siedzibą przy Rynek 55/4, 58-200 Dzierżoniów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@centro-nieruchomosci.pl… czytaj więcej