MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
321 833 PLN
8 133,26 PLN/m2
ŚWIDNICA
Opis
ST. ELIZABETH RESIDENCE

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe osiedle będące połączeniem zrewitalizowanej historycznej zabudowy z nowoczesną architekturą. Jest to przebudowa i rozbudowa zabytkowego budynku dawnego szpitala na funkcję mieszkalną wielorodzinną z usługami w przyziemiu oraz budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami w parterze wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, parkingową i drogową przy zbiegu ulic Westerplatte, Śląskiej i Lipowej w Świdnicy.
Cztery nowoczesne rezydencje miejskie o ponadczasowym charakterze zostały zaprojektowane z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Inwestycja realizowana w najwyższym standardzie premium wraz z kompletną infrastrukturą zewnętrzną oraz pełnym zagospodarowaniem terenu.

Inwestycja ST. ELIZABETH RESIDENCE to jakość oraz wykonanie klasy premium.

Chcąc zapewnić możliwość wyboru odpowiedniego lokalu zdecydowaliśmy się na szeroki wybór spośród mieszkań o różnych metrażach zaczynając od 32m2 do 268 m2.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów do lokali przynależą ogródki, tarasy lub balkony.
Na terenie inwestycji przewidziane zostały również garaże, które pozwolą zapewnić bezpieczne miejsce do parkowania pojazdów.

Mieszkanie w naszej inwestycji można kupić z 2 powodów:

1) dla siebie, na własny użytek, żeby w nim zamieszkać lub korzystać z niego w dowolnym terminie,
2) inwestycyjnie - wybierając umowę z Operatorem, który będzie zarządzał mieszkaniem, wynajmując je i generując przychody.

Inwestycja o charakterze mieszkaniowym budowana zgodnie z ustawą deweloperską.

Ponadto, do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe (dodatkowo płatne):
1) albo w garażu podziemnym
2) albo miejsce postojowe naziemne

Osiedle zostało zaprojektowane tak, by zapewnić dostęp do światła słonecznego niezależnie od lokalu.
Podczas tworzenia projektu skupiliśmy się na zapewnieniu funkcjonalnych, jasnych pomieszczeń. Inwestycja została zaprojektowana w oparciu o nowoczesne trendy architektoniczne.

Całość inwestycji podzielono na dwa etapy:

ETAP 1 – budowa 4 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami w parterze, wraz z garażami podziemnymi i zagospodarowaniem terenu,
ETAP 2 – przebudowa i rozbudowa budynku dawnego szpitala na funkcję mieszkalną wielorodzinną z usługami w przyziemiu.

Planujemy adaptację wartościowego historycznie budynku do nowej funkcji przy jednoczesnym wypełnieniu architektury o elementy współczesne.
Utrzymanie i odnowienie historycznego charakteru zabudowy będzie naszym priorytetem.
Projekt zagospodarowania terenu obejmuje obsługę komunikacyjną poprzez nowe zjazdy oraz budowę chodników i ścieżek na terenie, instalacje, sieci i zieleń.

Inwestycja znajduje się w wyjątkowym miejscu oddalonym tylko kilometr od centrum Świdnicy.
Miejsce to zapewni możliwość odpoczynku od miejskiego zgiełku w otoczeniu natury.
Zlokalizowany niedaleko Park Centralny umożliwia rekreacyjne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Jednocześnie szeroko rozwinięta infrastruktura w okolicy oferuje w pobliżu sklepy (Galeria Świdnicka jest oddalona zaledwie 200 m), punkty usługowe, placówki edukacyjne oraz ośrodki zdrowia. Wyjątkowym atutem jest to, że po 22 latach rozpoczęły ponownie kursować pociągi na trasie Wrocław Główny przez Sobótkę do Świdnicy.
Dworzec Świdnica Przedmieście jest oddalony zaledwie 1,2 km od oferowanej inwestycji co zapewnia przyjazną komunikację z miastem Wrocław.

Sprzedaż bez prowizji, napisz lub zadzwoń żeby poznać pełną ofertę dostępnych mieszkań.

Sulikowska Paula
tel. 531 818 600
Szczegóły oferty

Cena321 833 PLN

Cena za m28 133,26 PLN

Powierzchnia39,57 m2

Liczba pokoi2

Piętro3

Liczba pięter3

RynekPierwotny